Prawa zwierząt i animal studies
O prawach zwierząt, życiu wegan i wegetarian, inicjatywach prozwierzęcych i teorii wegetarianizmu - książki z dziedziny etyki oraz animal studies to ważna część asortymentu wegarnia.pl, dlatego też wybór jest tak szeroki. Znajdziesz tu zarówno "Farmagedon", "Bezkrwawą rewolucję" jak i "Dobrostan zwierząt w ogrodach zoologicznych a standardy praw...
O prawach zwierząt, życiu wegan i wegetarian, inicjatywach prozwierzęcych i teorii wegetarianizmu - książki z dziedziny etyki oraz animal studies to ważna część asortymentu wegarnia.pl, dlatego też wybór jest tak szeroki. Znajdziesz tu zarówno "Farmagedon", "Bezkrwawą rewolucję" jak i "Dobrostan zwierząt w ogrodach zoologicznych a standardy prawne UE".

Ten dział obejmuje kompleksowo wiele zagadnień związane z prawami i życiem zwierząt.

Co znajdziesz w dziale książek "Prawa zwierząt i animal studies"?


Książki o prawach zwierząt i animal studies (czyli studiach nad zwierzętami) to oferta skierowana nie tylko do wegan i wegetarian. Zagadnienia związane z problematyką praw zwierząt, antropozoologii, etyki i filozofii fascynują coraz więcej osób. Nowo powstające kierunki studiów sprawiają, że po publikacje takie jak "Etyka a to, co jemy", "Spór o prawa zwierząt", książki de Waala (m.in. "Małpa w każdym z nas", "Bonobo i ateista") sięga coraz większe grono osób.

Część tytułów z tej kategorii związana jest bardziej z socjologią i psychologią. Np. w "Mięsoholikach" czy "Społeczeństwie bez mięsa" autorzy skupiają się na społecznych aspektach związanych z jedzeniem (lub niejedzeniem) mięsa. 

W ofercie Wegarni znajdziesz książki najbardziej znanych autorów z Polski i świata, m.in.:
  • Petera Singera
  • Doroty Probuckiej
  • Fransa de Waala
  • Urszuli Zarosy
  • Marty Zaraskiej
  • Davida de Grazii

W monografiach i esejach animal studies zamieszczane są teksty m.in. Dariusza Gzyry.
Więcej

Prawa zwierząt i animal studies Jest 64 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 64 elementów