Prosimy: przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z warunkami korzystania ze sklepu Wegarnia.pl (Regulaminem) oraz opisami znajdującymi się przy każdym z produktów.

 

Jeśli mimo wszystko przed zakupem masz jakieś wątpliwości - pisz śmiało na adres kontakt@wegarnia.pl.

 

Jeśli jednak z jakiegoś powodu zakupiony na wegarnia.pl towar zechcesz zwrócić, masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. W tym celu skontaktuj się ze Sklepem oraz prześlij oświadczenie o odstąpieniu od umowy (przykładowy formularz możesz pobrać tutaj).

 

Jakie są skutki odstąpienia od umowy?


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez wegarnia.pl), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 

Przeczytaj pełne warunki odstąpienia od umowy oraz wzór oświadczenia o odstąpieniu (link otworzy dokument PDF).

 

ZASADY REKLAMACJI

Towar uszkodzony, niekompletny, wyglądający inaczej niż w reklamie lub nie nadający się do użytkowania zgodnego z przeznaczeniem mogą Państwo reklamować w ciągu 2 lat od dnia odebrania. W piśmie reklamacyjnym można żądać naprawy, zwrotu kosztów lub wymiany na nowy.

Pismo reklamacyjne prosimy przekazać w formie pisemnej (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną) na dane:

 

Kamila Pokój SPILO

Szwedzka 6/57

03-420 Warszawa

kontakt@wegarnia.pl